Majtol

Jak polaczyc sie z serverem TeamSpeak3- szybkie wchodzenie na kanał

1 post w tym temacie

Witajcie!

Oto mój drugi poradnik z Team Speak 3, w którym przedstawie wam jak się połączyć z serverem i jak wchodzić szybko na swój kanał.

1. Zwykłe połączenie:

Tak więc włączamy swojego clienta Team Speak 3

2. Następnie na naszym cliencie naciskamy "Connections" i "Connect"

ku4ryy.jpg

3. Następnym naszem krokiem jest podanie adresu, na który chcemy wejść.  W moim przypadku będzie to ts3.good-games.pl, a następnie podajemy niżej swoją nazwę(nick) w "Nickname"

i6rfsh.jpg

4. Po tym znajdujemy się w poczekalni i możemy swobodnie poszukać danego kanału i do niego dołączyć.

xdcgrm.jpg

5. Jak wejść na swój lub kogoś kanał? to bardzo proste naciskamy na wybrany kanał dwa razy lewym przyciskiem myszy. Ale uwaga ! jeżeli kanał posiada haslo lub jest zablokowane przez administratora nie możemy tam wejść.

2. Szybkie łączenie się na swój kanał !

1. Szybki i łatwy sposób: wchodzimy w "connections" i "connect" (tak jak wyżej) oraz rozwijamy opcje zaawansowane(More):

a6k7od.jpg

2. Po czym rozwinie nam się większa ilość opcji, ale nam będą potrzebne dwie: "Default Channel" oraz "Channel Password".

W Default Channel wpisujemy nazwe kanału (swojego bądz kolegi) ja użyłem swojego o nazwie "[ROOT]majtol12".

Channel Password używamy, gdy na kanale jest haslo i wtedy tam wpisujemy- ja nie mam więc nie muszę wpisywać.

b7zpag.jpg

3. Po czym znajdujecie się na tym kanale co chcieliście szybko i łatwo :)

Myślę, że poradnik się przyda :)

Zakaz kopiowania- by majtol12

Mimik lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.