Dygus3k

Rekrutacja

2 posty w tym temacie

Witam I miłego Czytania

1. Ogólne Informacje

Imię: Arek
Zainteresowanie/a: Informatka, Dziewczyny, Imprezy
Ilość wolnego czasu na posadę administratora: 10-14 | 20-6 10h
Od kiedy jesteś z nami na serwerze: 02.07.2017
Posiadasz sprawny mikrofon?  : Tak Posiadam

2. Coś o sobie:
Jestem Arek mam 20 lat, Aktualnie pracuje, W wolnym czasie gram w gry jak cs" LoL, Uwielbiam gry typu survival ( Hurtworld Rust ). Jestem Z Szczecinka (woj.Zachodnio Pomorskie). Jestem Dobrym Człowiekiem, Czasami Jak wypije na imprezie to wariat XD. Po trafie rozwiązywać konflikty pomiędzy dwójka ludzi nawet  kiedy jestem pijany.

3. Czy chcesz coś wprowadzić/ zmienić na serwerze?:
Jak by cos było trzeba zmieniać to  bym zmienił ale co to jeszcze  tego nie wiem :)

4. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko ? :
Chciał bym spróbować zostać adminem ponieważ jeszcze ani razu nie byłem, Po za tym w życiu trzeba próbować czegoś nowego czego się nie robiło, a praktycznie to spędzam na waszym ts kupę czasu aż 110 godzin 45 minut. Tez dlatego chce zostać adminem bo lubię rozwiązywać  czyjeż problemy albo pomóc ludziom. 

5. Coś od siebie:
Mam nadzieje ,że będę mógł zostać administratorem na waszym serwerze. Mam nadzieje ,że pozytywnie rozpatrzycie moje ubieganie o tą opozycję. Dziękuję Miłej nocy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dużo błędów ortograficznych i bardzo słaba interpunkcja, a jak wiadomo osoby na takich stanowiskach powinny mieć podstawową wiedzę na temat pisowni w języku polskim. Zgłoś się do mnie, gdy będę dostępny na serwerze.

Pozdrawiam majtol.

Dygus3k lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach